Kontakt


Provádíme operace a poradenství v oboru plastické a estetické chirurgie, nabízíme kompletní péči. Naším cílem je používání nejnovějších postupů, diagnostických a chirurgických metod.


Ošetřující lékaři:

MUDr. Tomáš Ventruba
MUDr. Eva Šteflová

Adresa

Sanatorium ART spol, s.r.o., Mánesova 24 / 3, 370 01 Č. Budějovice

Telefon:

+420 386 350 793

E-mail:

sanatoriumart@sanatoriumart.cz

Ordinační hodiny:

Pondělí - Pátek: dle dohody


ITINERÁŘ

Směr od Tábora – Po silnici E55 se dostanete do Českých Budějovic, kde dál pokračujete stále rovně po Pražské třídě, kolem hotelu Gomel (po levici). Kousek za ním se dostanete na Mariánské náměstí, kde na křižovatce odbočíte vlevo. Po okruhu pojedete stále rovně i přes světelné křižovatky (na cestě jsou tři + přechody pro chodce) – přes Senovážné náměstí, most a kolem Krajského soudu. Na světel. křižovatce u Kulturního domu Gerbera (po levici) zahněte vpravo, pak pokračujte dál rovně kolem Delvity a Lidlu (nalevo) a za druhou světelnou křižovatkou již uvidíte napravo přímo u silnice zelenobílou budovu našeho Sanatoria.

Směr od Třeboně – Pokud budete do Českých Budějovic přijíždět po silnici E49 dorazíte ke kruhovému objezdu, kde se dáte doprava na prvním výjezdu (směr Centrum) a na další křižovatce zahnete doleva na Pražskou třídu. Dále pokračujete stále rovně, kolem hotelu Gomel (po levici), kousek za ním se dostanete na Mariánské náměstí, kde na křižovatce odbočíte vlevo. Po okruhu jeďte stále rovně i přes světelné křižovatky (na cestě jsou tři + chráněné přechody pro chodce) – přes Senovážné náměstí, most a kolem Krajského soudu. Na světel. křižovatce u Kulturního domu Gerbera (po levici) odbočíte vpravo, pak pokračujte dál rovně kolem Delvity a Lidlu (nalevo) a za druhou světelnou křižovatkou již uvidíte napravo přímo u silnice zelenobílou budovu našeho Sanatoria.

Směr od Písku – Do Českých Budějovic dorazíte po silnici E49 a budete pokračovat neustále rovně přes kruhový objezd, poté podél řeky a přitom minete Výstaviště. U Kauflandu jeďte dál rovně směrem do centra (nesjíždějte na Krumlov!) a za mostem na levé straně uvidíte zelenobílou budovu našeho Sanatoria. Bohužel je zde zákaz odbočování vlevo, pokračujte dál a po pár metrech zahněte doleva a následně se otočte například u Lidlu nebo budovy VAKu.

Směr od Českého Krumlova – Pokud směrem do Českých Budějovic přijíždíte po silnici E55, za kruhovým objezdem pokračujte rovně až k odbočte doprava k centru, vyjedete na most a na levé straně již uvidíte zelenobílou budovu našeho Sanatoria. Bohužel je zde zákaz odbočování vlevo, pokračujte tedy dál a po pár metrech odbočte doleva a následně se otočte například u Lidlu nebo budovy VAKu.

MHD – Na zastávce Nádraží můžete nastoupit na linky č. 16 a 19 ve směru k centru (tedy na opačné straně než je budova vlakového nádraží) a nechejte se dovést až na zastávku U Vodárny, která se nachází v těsbé blízkosti zelenobílé budovy našeho Sanatoria.